Tani wynajem samochodów Kraków

Wynajem samochodów Kraków

Kraków to duże i piękne miasto, do którego corocznie przybywa wielu turystów oraz osób w celach służbowych. Poruszanie się po mieście i okolicach komunikacją miejską nie jest wygodne, dlatego najlepiej skorzystać z wypożyczalni aut.

Tani wynajem samochodów Kraków
Wypożyczalnia w Krakowie oferuje na wynajem samochody osobowe i dostawcze. W ofercie jest szeroka gama różnych modeli samochodów. Wszystkie posiadają nowoczesne udogodnienia i są bogato wyposażone. Wynająć auto można na krótki okres, średni i długi. Najczęściej osoby prywatne wynajmują samochody na krótki okres, który wynosi od jednego dnia do miesiąca. Z wynajmu średnioterminowego korzystają małe firmy, które potrzebują na pewien czas zwiększyć flotę pojazdów. Długoterminowy wynajem to oferta skierowana do przedsiębiorców, którzy potrzebują auto na okres nawet 5 lat, a nie mają wystarczających środków na zakup nowego samochodu.

Wynajęcie samochodu odbywa się na jasnych warunkach, nie ma ukrytych kosztów i dodatkowych opłat. Wszystkie formalności załatwiane są od ręki. Samochód można wynająć na miejscu w siedzibie firmy lub zarezerwować internetowo na stronie wypożyczalni. Koszt wynajęcia jest niewielki i dodatkowo nie jest pobierana kaucja. Także auta dostępne są bez limitu kilometrów.

About the author