Tani hostel – Zamość

Tani hotel czy tani hostel
Czy tani hostel może być lepszy od taniego hotelu?
Oczywiście wszystko zależy od osoby prowadzącej jedną, bądź drugą formę zakwaterowania. Prawda jest jednak taka, że sugerowanie się przy wyborze miejsca, w którym zatrzymamy się na okres pobytu w nowym miejscu jest, brutalnie mówiąc, głupotą.
Prawdopodobnie niejeden z nas miał okazję przekonać się, jak mylne może być ocenianie się lokum tylko na podstawie tego, jak jest zapisane w rejestrach. Zdarzało się już, że, co prawda jednogwiazdkowy, ale jednak hotel, w żadnym wypadku nie spełniał naszych oczekiwań. A to materace były za twarde lub za miękkie, a to jedzenie było niesmaczne, czy też obsługa i jej zachowanie względem gości pozostawiało wiele do życzenia. Byliśmy szczerze zawiedzeni i żałowaliśmy, iż nie postanowiliśmy się zatrzymać gdzie indziej. Oczywiście w tanim hostelu również może nas spotkać szereg rozczarowań, ale nie dlatego, że jest to hostel, a dlatego, że właściciele nie przyłożyli się do swojego zadania.
Tani hostel nie musi być gorszy od taniego hotelu. W niektórych przypadkach różnica jednej litery w tych wyrazach może znaczyć bardzo niewiele.

About the author