Skoki tandemowe – Lubań

Skoki tandemowe przeznaczone są dla osób, które chcą spróbować jak to naprawdę jest skoczyć z wysokości około 4000 metrów. Zapisują się w aeroklubie na taki skok i w weekend lub jakieś popołudnie, sprawdzają, co czuje człowiek, który wyszedł z samolotu lecącego wysoko nad ziemią.
Asekuruje ich pilot, doświadczony instruktor, który pouczył ich przed lotem jak taki skok ma wyglądać i jak należy postępować w powietrzu.
Ludzie mają mieszane odczucia podczas lotu, skok tandemowy to skok bezpieczny, ale mimo tego też odczuwają strach i przypływ adrenaliny.
Niektórzy nie wierzą, że tego dokonali, innym podoba się to tak bardzo, że chcą iść na szkolenie i skakać samodzielnie ze spadochronem a jeszcze inni są, po wylądowaniu, tak przerażeni, że nie chcą o spadochronach nic słyszeć.
Wszystko można sfilmować, za dodatkową opłatą skoki mogą być filmowane przez skoczka, który będzie nam towarzyszył podczas naszego lotu w tandemie. Filmowane skoki tandemowe to pamiątka naszej odwagi, którą zachowamy przez lata.

About the author