Pomoc drogowa Wałbrzych

Pomoc drogowa Wałbrzych – jakie typy usług obejmuje?

Jeśli kiedykolwiek utknąłeś na poboczu drogi, istnieje kilka różnych rodzajów pomocy drogowej, które mogą pomóc Ci wrócić na właściwą drogę.

Najpopularniejsza pomoc drogowa Wałbrzych oferuje holowanie, które może być pomocne, jeśli Twój samochód się zepsuł i musisz go odstawić do pobliskiego warsztatu. Usługi holownicze mogą być jednak drogie, dlatego zawsze warto najpierw sprawdzić w towarzystwie ubezpieczeniowym, czy pokrywa ono całość lub część kosztów. Jeśli nie, istnieje wiele niedrogich firm zewnętrznych, które oferują takie usługi.

Innym rodzajem pomocy drogowej, który może być przydatny, jest rozruch pojazdu, jeśli wyczerpał się jego akumulator. Zwykle wymaga to również pomocy innej osoby – albo kogoś, kto akurat przechodzi obok i ma kable, albo pracownika firmy holowniczej lub serwisu zajmującego się uruchamianiem akumulatorów. Również w tym przypadku ważne jest, aby wcześniej skontaktować się z firmą ubezpieczeniową, ponieważ niektóre polisy pokrywają tego typu usługi, podczas gdy inne nie – w takim przypadku może się okazać, że taniej będzie wykupić polisę, która je obejmuje, niż płacić z własnej kieszeni za jednorazowe skorzystanie z usługi.

Wreszcie, wymiana przebitej opony to również usługa, które obejmuje pomoc drogowa Wałbrzych.

About the author