Podróże marzeń

Warto jest marzyć, bo to nic nie kosztuje, a coś kiedyś może się zrealizować. Takim moim niespełnionym marzeniem jest turystyka – chciałabym odwiedzić różne miejsca na świecie, o których tylko czytałam. Oczywiście byłoby to bardzo czasochłonne, bo wymarzyłam sobie wiele takich miejsc i to w różnych częściach Ziemi.

Staram się na razie dużo czytać na te tematy, czyli na razie uprawiam coś, co można by określić jako turystyka teoretyczna. Wiem chyba wszystko o miejscach, do których pragnę pojechać, obejrzałam mnóstwo zdjęć i programów telewizyjnych. Staram się nawet odkładać pieniądze, by w przyszłości móc zrealizować choć część moich marzeń. Liczę na to, że w końcu uda mi się to osiągnąć. Dążę wciąż do tego.
Oczywiście turystyka nie jest moim jedynym marzeniem. Jednak poświęcam jej tyle czasu i zapału, że najwyraźniej wpływa ona na wszystkie inne dziedziny mojego życia. Dlatego też uważam, że z taką determinacją, jaką mam teraz, uda mi się w końcu zrealizować wszystko to, co sobie wymarzyłam.

About the author