Loty Warszawa Majorka

Leć na wakacje: Warszawa – Majorka

Majorka to niewątpliwie jedna z najbardziej znanych wysp na świecie. Na powierzchni 3640 km2 znajdziemy niezwykle różnicowany krajobraz: dziewicze plaże, słońce i lazurowa woda oraz górzysta północ wyspy. Taki krajobraz w połączeniu z łagodnym śródziemnomorskim klimatem sprawiają, że Majorka jest idealnym miejscem na wakacyjny wypoczynek. Wyspa oferuje jednak coś więcej niż tylko niesamowite widoki – to również miejsce bogate architektonicznie, z wieloma zabytkami. Także fani bogatego życia nocnego znajdą tu coś dla siebie, bowiem stolica wyspy znana z olbrzymiej ilości klubów, dyskotek, barów i otwartych do późnych godzin nocnych restauracji.

Wspaniały, łagodny klimat, wyśmienita hiszpańsko-wyspiarska kuchnia, piękne krajobrazy i niepowtarzalna, swobodna atmosfera. I do tego całkiem blisko z Polski! Loty Warszawa Majorka to zaledwie 3 godziny. Tak krótki czas dzieli stolicę wyspy – Palma de Mallorca od stolicy Polski.

Wspomniana Palma de Mallorca to stolica i jednocześnie największe miasto Balearów. Miasto jest jednym z większych ośrodków turystycznych świata, a lotnisko na wyspie to jeden z najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Europie. Położony jest w południowo-zachodniej części wyspy, na wschód od centrum stolicy. Jest dobrze skomunikowany ze stolicą i resztą turystycznych miejscowości na wyspie. Sprawdź loty Warszawa Majorka oraz ceny biletów lotniczych i już dziś zarezerwuj miejsca w najlepszej cenie, na swoje wymarzone wakacje. Urlop w tak urokliwym miejscu na pewno będzie udany.

About the author