Londyn to cel podróży wielu Polaków

Londyn to cel podróży wielu Polaków – dla niektórych jest to destynacja turystyczna, jeszcze inni kursują między krajem a Wyspami w celach zarobkowych. Podróż lądowo-morska jest długotrwała i męcząca. Nic zatem dziwnego, że coraz większa liczba naszych rodaków – i nie tylko – decyduje się dotrzeć do celu drogą powietrzną.
Sytuacja jest tym korzystniejsza, że loty do Londynu w większości przypadków wcale nie są drogie. Oczywiście wszystko zależy od komfortu podróży i cen przewoźnika, jednak zdecydowanie łatwiej znaleźć jest lot w cenie przystępnej, niż na odwrót.
Fakt ten ułatwia sytuacja, że do Londynu lata praktycznie każdy szanujący się przewoźnik powietrzny. Kierunek ten to przede wszystkim prestiż, ale też możliwości zysku. Londyńskie lotniska obsługują miliony pasażerów rocznie. W takich okolicznościach zwielokrotnianie liczby lotów jest na rękę wszystkim stronom umowy.
Pamiętać też należy, że z reguły bardziej opłacalne będzie wybranie lotnisk nieco bardziej oddalonych od centrów miast – dotyczy to zarówno lokalizacji początkowej, jak i końcowej.
W miarę możliwości starajmy się też zarezerwować nasz lot jak najwcześniej – z reguły oznacza to korzystniejsze ceny, a nierzadko też możliwość wyboru najlepszego miejsca. Niezależnie od okoliczności jednak, samolotem na miejsce dotrzemy błyskawicznie.

About the author