Kursy językowe za granicą

Najlepszym sposobem na nauczenie się języka angielskiego jest wyjazd do kraju, w którym jest on używany na codzień. Jesteśmy szkołą językową o nazwie AS School of English i działamy w Józefowie koło Warszawy, oferując kursy angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych z naszego miasta i okolic. Jednocześnie zajmujemy się turystyką edukacyjną, obejmującą następujące działy:

(1) kursy językowe za granicą
(2) kolonie i obozy językowe w Polsce i za granicą
(3) szkoły średnie i studia za granicą
(4) nauka i praca za granicą
(5) au pair

Organizujemy wyjazdy na kursy angielskiego w Anglii (Londyn, Southampton, Bournemouth, Oxford), Irlandii (Dublin), USA (Nowy Jork, Los Angeles), Kanadzie (Toronto, Vancouver), Nowej Zelandii (Auckland, Christchurch, Queenstown), Australii (Sydney, Perth, Brisbane), RPA (Cape Town) i na Malcie (Sliema).

Organizowane przez nas obozy za granicą są dowodem na to, że najlepszym sposobem na nauczenie się języka obcego jest wyjazd do kraju, w którym jest on powszechnie używany. Uczniowie poznają przy tym kulturę danego kraju i nawiązują międzynarodowe przyjaźnie. Nasi opiekunowie są gwarancją bezpieczeństwa dzieci i młodzieży oraz czuwają nad realizacją programu.

Oferujemy kolonie i obozy językowe w Polsce (Ustronie Morskie, Łazy, Zakopane) i za granicą (Anglia – Londyn, Bournemouth, Brighton, Eastbourne, Malta, Irlandia – Dublin).

About the author